השכרת יאכטה לאירועים – כיצד עושים את זה בצורה

השכרת יאכטה לאירועים – כיצד עושים את זה בצורה

ישנן דרכים שונות כיצד לחגוג אירועים, בין אם מדובר באירועים פרטיים ובין אם מדובר באירועים עסקיים, חברתיים ואחרים. אנחנו יכולים לשכור אולם או גן אירועים, אנחנו יכולים לערוך את האירוע בחצר של הבית או העסק, אנחנו גם יכולים לשכור מסעדה או בית קפה לשם כך.

אך אם אנחנו רוצים לערוך אירוע מסוג אחר, אירוע באווירה שונה, מיוחדת, אירוע עם קונספט ייחודי, בעיצוב שונה מכל מה שאנחנו מכירים, אזי שאנחנו צריכים לעשות משהו אחר, לצאת מן הקופסה ולחשוב בצורה שונה בשביל שנוכל לארגן אירוע מיוחד ובלתי נשכח. אחת האפשרויות הפופולאריות והטובות ביותר שעומדות לרשותנו זו השכרת יאכטה לאירועים.

יותר ויותר אנשים בוחרים לשכור יאכטה ולערוך עליה אירועים בסדרי גודל שונים. אנחנו יכולים לראות חבר'ה צעירים מארגנים עליה מסיבות רגילות, מסיבות יום הולדת, מסיבות גיוס או שחרור, מסיבות רווקים ורווקות, ימי נישואין ועוד. אנחנו יכולים לראות גם חברות ועסקים מסוגים שונים שוכרים יאכטות עבור העובדים שלהם, במטרה לערוך להם אירועי חברה, מסיבות, ארוחות ערב מיוחדות ועוד.

הרעיון הוא מאוד פשוט, פונים אל חברה שמחזיקה ברשותה יאכטה או יאכטות מסוגים שונים, או שפונים לגורם פרטי שיש ברשותו יאכטה והוא מוכן להשכיר אותה מעת לעת כאשר הוא איננו משתמש בה. כך מארגנים אירוע במועד מסוים. מן הסתם, צריך להתאים את תנאי האירוע לתנאי היאכטה בהיבטים שונים, כפי שצריך לארגן את מועד האירוע לזמן המתאים מבחינת מזג אוויר ומבחינות אחרות.

לפני שנסביר לעומק כיצד עורכים את האירוע על היאכטה, כיצד בוחרים יאכטה וכדומה, צריך להדגיש, כשאנחנו פונים למסלול של השכרת יאכטה לאירועים, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו האם האירוע ייערך על היאכטה כאשר היא עוגנת בנמל או על מנת לצאת איתה לשיט בים למשך מספר שעות. זה תלוי כמובן בסוג האירוע, מועד האירוע ובתנאי ההשכרה.

כיצד עורכים אירועי על יאכטה בצורה נכונה

בשלב הראשון, אנחנו צריכים לבחון איזה סוג אירוע אנחנו רוצים לערוך. בין אם זה אירוע פרטי ובין אם זה אירוע עסקי, חברתי או אחר. ברגע שנדע איזה סוג אירוע אנחנו רוצים לערוך, כמה אנשים אנחנו רוצים להזמין אליו, מתי אנחנו רוצים לערוך אותו וכל פרט אחר, אז נוכל לדעת איזו יאכטה אנחנו צריכים לשכור והיכן נוכל לעשות זאת.

חשוב להקפיד לא רק על סוג וגודל היאכטה, אלא גם המקום ממנו נשכור אותו, קרי מאיזה חוף ים, מאיזו מרינה, ומה אנחנו יכולים לעשות איתה. האם אנחנו יכולים להפליג איתה, לערוך את האירוע כשהיאכטה עוגנת במקום או כל דבר אחר.

חשוב להקפיד על תנאי ההשכרה, קרי, האם אנחנו צריכים לספק את כל מה שנדרש לצורך האירוע או שמא החברה שמשכירה לנו את היאכטה מספקת אותם עבורנו. אנחנו צריכים לבדוק האם החברה יכולה לספק לנו שירותי קייטרינג, מוזיקה וכדומה. אם לא, אז אנחנו צריכים לבדוק כיצד אנחנו שוכרים ומה אנחנו יכולים לשכור, מה יכול להתאים ליאכטה.

כמובן שכל זה יתבצע על פי סוג האירוע. אם מדובר באירוע זוגי, למשל הצעת נישואין, אז אנחנו לא צריכים את כל הספקים, מה שכן נצטרך להזמין ספק שיוכל להכין לנו ארוחה טובה על היאכטה, וכן תוכנית מיוחדת שתתאים לאירוע.

עוד נקודה שאנחנו צריכים לקחת בחשבון, זה כמה זמן נוכל לערוך את האירוע, מתי הוא יתחיל וכיצד האורחים שלנו יוכלו להגיע אליה בצורה מסודרת.