קשירת מטפחות מעוצבות – כיצד קושרים מטפחות בצורה נכונה

קשירת מטפחות מעוצבות

כשרוכשים מטפחת מעוצבת לאירוע כזה או אחר, לא מספיק רק לבחור מטפחת יפה ולא מספיק רק לבחור מטפחת שיכולה להשתלב בצורה נכונה עם הבגדים אותם בוחרים ללבוש לקראת האירוע, וכמובן שזה לא מספיק לבחור מטפחת שמתאימה לאירוע כזה או אחר. צריך לדעת גם איך לקשור את המטפחת. איך מניחים אותה על הראש וקושרים אותה בצורה כזו שיהיה נוח להשתמש בה.

אפשר למצוא הרבה מאוד סרטונים והרבה מאוד מאמרים שמציגים ומסבירים כיצד לקשור מטפחות בצורה אפקטיבית, בצורה יפה ומרשימה. ניתן ללמוד דרך אותם אמצעים וכלים, כיצד להשתמש בהן בצורה נכונה, באופן שזה יתאים לסגנון הלבוש ולדרך בה בוחרים להיראות לקראת האירוע או כל דבר אחר שלכבודו קושרים את המטפחת.

כאשר מבקשים לקשור מטפחת בצורה כזו או אחרת, צריך לקחת דברים מסוימים בחשבון. מעבר לשאלה, איך המטפחת נראית, עד כמה היא ארוכה ואילו קשירות ניתן לבצע איתן, הרי שיש עוד מספר דברים שצריך להתייחס אליהם. צריך להדגיש, במקרים מסוימים אפשר לבחור מטפחות לרכישה, על פי אופי הקשירה שלהן. כלומר, יהיה נכון לרכוש מטפחת מסוימת לפי סגנון הקשירה ולא רק לפי העיצוב שלה. כך אפשר לבצע התאמה הרבה יותר משמעותית של סוג המטפחת והגודל, למבנה הראש, למבנה השיער ולמאפיינים אחרים.

כמובן שהרצון במטפחת כזו או אחרת, איננו נקבע על פי הקשירה עצמה, או על פי הקשירה בלבד. יש דברים אחרים שישפיעו, כמו למשל, סגנון, עיצוב, צבעים, התאמה ועוד. אך בעיקרון, על מנת ליהנות מהמטפחת בצורה אופטימאלית, חשוב לבדוק איך קושרים אותה בצורה נכונה ואיך ניתן להניח אותה על הראש כך שהיא תתאים וזה יהיה יפה.

סוגי קשירות של מטפחות

כאמור, אפשר למצוא סגנונות שונים לקשירות של מטפחות שיער. למשל,  אפשר למצוא קשירות כגון, על פני כל הראש, כך שיהיה ניתן לכסות את כולו והקשירה של המטפחת תהיה או בחלק הקדמי או בחלק האחורי של הראש. אפשר גם למצוא קשירות בצד.

אפשרות אחרת, קשירות של מטפחת על פני חלק מהראש. כלומר, לא חייבים לעטוף את כל הראש, ניתן לעטוף חלק ממנו. בין אם זה את החלק האמצעי או החלק האחרון, כך שהוא יעטוף את השיער בצורה מסוימת ואז ניתן לחשוף חלק מהשיער.

אפשר גם לקשור את המטפחת, על הקוקו או על כל חלק מסוים מהשיער, כפי שניתן להשתמש במטפחת לא בשביל הראש אלא בשביל להניח אותה על העורף או על היד, ולאחר מכן, בשלב מסוים להעביר אותה על הראש.

לפני סיום נזכור, כל דרך בה בוחרים להשתמש במטפחת יכולה להיות טובה, בתנאי כמובן שזה מתאים לאופי הלבוש, אופי האירוע, וכן אם זה נוח ויפה באופן כללי